APARICI


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
İspanya menşeyli Aparici Grup, seramik tasarımı ve üretimi konusunda dünyanın sayılı firmalarından biri. Sıradışı modelleri mükemmel teknik ve estetik özelliklerle fark yaratıyor. 

Aparici Porselen markası doğal güzellik ve güçlü dayanımla eşanlamlı. Ürünler iç ve dış mekanlar için kullanıbiliyor ve hem normal, hem de yoğun trafik alanları için bol alternatif sunuyor.

Aparici Porselen, porselen seramik üreticilerinin çok azının sahip olduğu monokalibrasyon ve microyalıtım özellikleriyle, mimar ve iç mimarlara, geniş tasarım imkanları sunuyor.  Monokalibrasyon, ürünlerin modülerliğinin düzgün olmasını sağlarken, microyalıtım üretim aşamasındaki parlatma işleminde; öncesinde ve sonrasında bir çeşit kimyasal uygulama ile kılcal damarların doldurulmasını sağlıyor.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çakmak Yapı, 1992 yılından bu yana, ithal yapı malzemeleri sektöründe perakende ve proje satışı alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Prestij sahibi, alanında markalaşmış birçok firmanın Türkiye temsilciliğini, İstanbul, Mecidiyeköy Ortaklar Caddesinde bulunan 1.200 m2 lik özenle tasarlanan mağazasından ve Türkiye genelinde bulunan bayi ağı ile yürütmektedir. Kurulduğu yıllarda, yalnızca seramik/porselen seramik ithalat ve satışını yapan Çakmak Yapı, pazar ihtiyacına yönelik olarak yıllar içerisinde ürün çeşitliliğini arttırarak büyüdü. Bu sayede, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetlerini sunarak sektörün önde gelen isimlerinden olmuştur.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x