ATLAS CONCORDE - ETIC


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
İtalyan Atlas Concorde’un gücü 80 kolleksiyondan fazla, geniş ve ‘tam’ ürün gamından ileri gelir. Bu büyük seçki, porselen seramikle ilgili ortaya çıkabilecek her tür mimari ve tasarımsal ihtiyaca cevap verir. Duvar ve zemin için, konut ve ticari mekanlarda, kapalı ve açık uygulamalarda, büyük ölçekli mimari projelerde, beyaz seramik duvar panellerinde…

Atlas Concorde seramikler yüksek estetik kriterler ve teknik değerle üretilir ve bir mimari projenin başrolü olur.

Bu ayrıcalıklı markanın özel serisi ETIC ise ahşap görünümlü porselen seramiklerdir ve ıslak zeminlerde, dış mekanlarda, havuz kenarlarında kullanıma uygundur.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çakmak Yapı, 1992 yılından bu yana, ithal yapı malzemeleri sektöründe perakende ve proje satışı alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Prestij sahibi, alanında markalaşmış birçok firmanın Türkiye temsilciliğini, İstanbul, Mecidiyeköy Ortaklar Caddesinde bulunan 1.200 m2 lik özenle tasarlanan mağazasından ve Türkiye genelinde bulunan bayi ağı ile yürütmektedir. Kurulduğu yıllarda, yalnızca seramik/porselen seramik ithalat ve satışını yapan Çakmak Yapı, pazar ihtiyacına yönelik olarak yıllar içerisinde ürün çeşitliliğini arttırarak büyüdü. Bu sayede, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetlerini sunarak sektörün önde gelen isimlerinden olmuştur.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x