ATRA CUCINE DAY


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
Çağdaş tasarım kişisel mekanlara yeni anlamlar önererek günlük yaşam alanlarını yeniden tanımlıyor… Mutfak çok amaçlı bir mekana dönüşerek, sadece damağa değil tüm yaşama hitap eden tatları, kalite ile birleştiriyor. Day, İtalyan mutfağı anlayışını yenileyerek evrensel yaşam tarzıyla eş anlamlı hale geliyor. Bugünden sonra çağdaş mutfak anlayışını tekrar tanımlayan Day kalitesi ve parlaklığı ile mekanları büyülüyor.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.


Bir mutfak ve mobilya butiği olan LABOTTEGA, sektörde 20 yıla yakın tecrübesi olan Birsin Ailesi tarafından 2007’de kuruldu. Çağdaş, dinamik, güçlü geçmişe sahip bir aile şirketi olan LABOTTEGA, sektörde yirmi yılı geçkin süredir faaliyet gösteren ailenin ikinci kuşağının yenilikçi zihniyet ile oluşturduğu bir yapıdır.

Kurum ve kişilerin, başta mutfak olmak üzere tüm yapı mobilyalarında değişen ihtiyaçlarına, üstün kaliteli ve esnek hizmet anlayışı ile ürün çözümleri üretmeyi misyon edinen firma, ürün gamında Ernestomeda, Veneta Cucine, Arros Group, Colombini Group, Pianca, Gaggenau, Miele, V-Zug ve diğer bir çok dünyaca ünlü markanın çözümlerini barındırmaktadır.

www.labottega.com.tr

+90 212 229 0383

Ürünün Kullanıldığı Projeler


Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x