BOLEFLOOR


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
İsmini ağaç gövdesi anlamına gelen ''bole'' den alan Bolefloor eğrisel-boyutsal döşemeler, benzersizliğin yansıması olarak tasarlanıyor. Her bir döşeme parçası, çizgilerini aldığı ağaç gibi kişisel ve hiç bir parça bir diğeri ile benzerlik göstermiyor. Bolefloor, samimi, doğal ve kişiye özgü iç tasarımlarda, gerçeğe entegre edilmiş dokusuyla mekanları, şehrin mekanik ve endüstriyel dokusundan uzaklaştırarak doğallıkla buluşturuyor. Bunun yanı sıra Bolefloor optimizasyon teknolojisi ile doğal kaynakları koruma misyonu taşıyor. Estetik açıdan çekim gücü yaratmakla kalmayıp, doğa dostu yaklaşımıyla da talep görüyor. Firmanın sloganı 'Orman başına daha fazla zemin.'

Bolefloor zemin uygulaması ile sınırlı kalmıyor; teknoloji, duvar ve tavan tasarlamak için de elverişli. Kaplama, panel, tabla şeklinde tedarik ederek de mekanların diğer unsurlarına bu doğallığı taşımak mümkün.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kibrID MATERIAL, görsel ve teknik özellikleri ile uluslararası alanda dikkat çekmiş ve kendini kabul ettirmiş birçok markayı temsil ediyor. Vitrinini; araştırmacı, seçici, yenilikçi ve çevreci bir anlayışla her zaman güncelleyen kibrID, tasarımcılara başta zemin, duvar ve tavan kaplama ürünleri olmak üzere çok amaçlı dekoratif panel, banyo/mutfak armatürleri ve aksesuarları ile aydınlatma elemanları gibi birçok farklı alanda çözümler sunabiliyor.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x