ERNESTOMEDA ICON


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
Guiseppe Bavuso tarafından Ernestomeda için tasarlanan ICON, fonksiyonellik, tasarım, sade estetik ve teknik performansı aynı potada eriterek, zengin detayları ile rafine ve modern mutfak mekanlarını hayata geçirmektedir.

RED-DOT tasarım ödülüne sahip olan “air” kapak, mutfakta farklı malzemelerin kullanımına yeni bir bakış açısı getirmektedir.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.


Bir mutfak ve mobilya butiği olan LABOTTEGA, sektörde 20 yıla yakın tecrübesi olan Birsin Ailesi tarafından 2007’de kuruldu. Çağdaş, dinamik, güçlü geçmişe sahip bir aile şirketi olan LABOTTEGA, sektörde yirmi yılı geçkin süredir faaliyet gösteren ailenin ikinci kuşağının yenilikçi zihniyet ile oluşturduğu bir yapıdır.

Kurum ve kişilerin, başta mutfak olmak üzere tüm yapı mobilyalarında değişen ihtiyaçlarına, üstün kaliteli ve esnek hizmet anlayışı ile ürün çözümleri üretmeyi misyon edinen firma, ürün gamında Ernestomeda, Veneta Cucine, Arros Group, Colombini Group, Pianca, Gaggenau, Miele, V-Zug ve diğer bir çok dünyaca ünlü markanın çözümlerini barındırmaktadır.

www.labottega.com.tr

+90 212 229 0383

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x