FLOWERBOX DİKEY BAHÇE


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
Doğal bitkilerle hazırlanan ve su, ısı ışık ihtiyacı olmadan 7 sene boyunca duvarlarınızı süsleyen duvar bahçeler Flowerbox’da! Sizin tasarımlarınızla oluşturulan ve 50’den fazla bitki seçeneğiyle yaratcılığınızı sınırsız kılan duvar bahçeler, dekorasyonun bambaşka bir boyutudur.
FLOWERBOX,
Çevreye saygılı…

Flowerbox'ın aktivist yaklaşımı; doğanın güzelliklerini şehirlere, apartmanlara ve evlere yeniden getirme amacı taşımaktadır.
Flowerbox doğal ve çevrecidir. Ürün gruplarımız arasında yapay, plastik, sahte çiçek yoktur. Bitkilerle beraber kullanılan bütün malzemeler ekolojiktir ve doğada %100 geri dönüşümlüdür.

Unutmayın! FLOWERBOX dünyasına girmek, bitki ve doğa sevgisinin ortak değerleri ile işaretlenmiş bir ruha yatırım yapmak demektir.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fransa, Almanya, İspanya, Kanada, Australia, Rusya, Belçika’nın da aralarında bulunduğu toplam 13 farklı ülkede faaliyet gösteren Flowerbox şimdi Türkiye’de! Yaşam alanlarınıza göre oluşturabileceğiniz tasarımları duvarlara taşıyarak yepyeni bir trend başlatan Flowerbox, çiçek yetiştirme merakını dekoratif seçeneklerle birleştiriyor. Eskiden bir buket çiçek almak bir hediye seçeneği iken Flowerbox bu durumu tamamen hayal gücünüze bırakıyor. Yeni trendlere uygun basit ve ulaşılabilir hediye seçenekleri sunan Flowerbox, doğal tasarımlarınızı duvarınıza asarak yaratılan, dekorasyonun yepyeni bir çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Canlı ve doğal bitki seçenekleriyle yaşam alanlarını farklı kılan Flowerbox’ın tüm canlı bitkileri Danimarka ve Hollanda’dan temin edilirken, 7 sene boyunca su ve ışığa ihtiyacı olmayan doğal bitkileri ise Fransa’dan geliyor. Türkiye’de açtığı mağazasında 8 ila 12 çeşit arasında değişen canlı bitkilerin yanı sıra 50’ye yakın doğal bitki çeşidi bulunuyor. Doğal bitkileri özel yöntemlerle koruyan Flowerbox, bu çeşitleri istediğiniz her alanda kullanma imkanı vererek, hem dekoratif hem de doğal bir seçenek sunuyor. Üstelik Flowerbox tasarımları, ekolojik, ergonomik, estetik ve yenilikçi özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x