GEBERIT SIGMA40 KUMANDA KAPAĞI


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
Banyoda maksimum hijyen sağlamak ve kötü kokuların önüne geçmek için özel teknolojiyle hazırlanan Geberit DuoFresh gömme rezervuar sistemi, banyonuza temiz hava sağlamak için özel olarak geliştirildi. Kötü kokuları klozetin içinden alarak kumanda kapağında bulunan aktif karbon filtresi sayesiyle temizleyerek ortama geri veren sistem, banyolarda havalandırma amaçlı cam açma zorunluluğuna da son verir.
Geberit DuoFresh gömme rezervuar sisteminde koku alma ünitesi istenirse kumanda kapağındaki düğme ile kolayca çalıştırılabiliyorken istenirse de manuel olarak kontrol edebilir ve 10 dakika içinde ortamı temizleyen otomatik sistem devreye girebilir. Pratiklik ve kullanım kolaylığı sunan Geberit DuoFresh gömme rezervuar sistemi ile ortamı havalandırmak için cam açılması gerekli olmadığından ortaya çıkan enerji kaybı da önlenmiş olur.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Global olarak faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa pazarında sıhhi tesisat teknolojisinin lideridir. Birçok Avrupa ülkesinde gü çlü bir konumda olan Geberit, sıhhi tesisat teknolojisi ve vitrifiye alanında e şsiz fayda sağlayarak, entegre bir grup olarak faaliyet gösterir. Üretim ağı 35 üretim tesisi içermektedir. Bunlardan 6 tanesi denizaşırı ülkelerdedir. Geberit Grup Genel Merkezi, İsvi çre Rapperswil-Jona’dadır. 40 ülkede 12.000’den fazla çalışana sahip olan Geberit’in net satışı 2,6 İsviçre Frangıdır. SIX Swiss Exchange’de listelenmiş olan Geberit hisseleri 2012’den beri de SMI'da (Swiss Market Index) yer almaktadır.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x