Hakkımızda

MIMARSIV, Aslı Sekmen ve İlkay Öngün ortaklığında, mimarları ve malzeme tedarikçilerini özgün, yaratıcı, odaklı mecra ve etkinliklerle buluşturan, çok yönlü bir iletişim kanalı olarak İstanbul’da kuruldu. Farklı kategorilerde nitelikli mimari malzemeleri tüm verileriyle tek bir adreste bulunduran mimarsiv.com da MIMARSIV’in dijital yüzü olarak sektöre sunuldu.

 

mimarsiv.com, zamandan kazandıran ve rafine bir ortamda, aranan bilgiye doğrudan ulaşım sağlıyor. Ürünler, standart ve Türkçe hazırlanmış teknik şartnameleri, CAD ve 3D çizim dosyaları, referans projeleri, sertifikaları, garanti belgeleri ve aldıkları ödüllerle yer alıyor. Mimarlar, mimarsiv.com’daki ürün sayfalarından, firmalarla doğrudan bağlantıya geçebilme imkanı buluyor.

 

MIMARSIV, düzenlediği etkinliklerle mimarlar ve malzeme firmalarını özgün konseptlerle buluşturuyor. Bu alanda, marka ve ürüne özel, hedef mimar kitlesine odaklı ve proje bazlı hizmet veriyor.

 

mimarsiv.com, yeni giren markalar ve düzenlenen etkinliklerle sürekli büyüyor. MIMARSIV ASIST hizmeti ise sisteme üye mimarlara özel olarak, istedikleri kategoride ürün araştırması ve marka yönlendirmesi yapıyor. Ticaret Odaları ile de sektörel partner olarak çalışan MIMARSIV, bu kapsamda, Türkiye’ye yeni giren seçkin ve özgün mimari malzeme firmaları için danışma noktası olarak hizmet sunuyor.

Video Köşesi
Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x