IDISPLAY İNTERAKTİF AKILLI TAHTA FLİP


  • Ürünün Videosu

Firmadan Talepte Bulun
Gönder
Geleneksel toplantı deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Samsung Flip’in mobil bağlantısı sayesinde görüntüler, çizelgeler veya diğer önemli dosyaları açık ve okunması kolay bir formatta doğrudan kişisel cihazlarınızdan aktarabilirsiniz.

Ortak çalışma ihtiyaçlarınız ne olursa olsun Samsung Flip monitör, tüm toplantıların kalitesini arttırır. Yakınlık sensörüyle ekranı etkinleştirerek toplantılarınızın zamanında başlamasını sağlar ve taşınabilir, tekerlekli stant sayesinde istediğiniz yeri toplantı alanı haline getirebilirsiniz.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital görüntüleme çözümlerini, güncel teknolojiyi kullanarak ihtiyaca göre özelleştirilmiş formlarda tedarik edip projelendirilerek kurulumunu yapan bir sistem entegratörüdür. Tescilli markası iSpot ile özel tasarımlı bilgilendirme ve yönlendirme ekran çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır. Endüstriyel ekranlar üzerindeki dahili playerda çalışan PlatPlay isimli Digital Signage yazılımı ile yurt içi ve yurt dışında pek çok kurumun, marka ve kurumsal iletişim çalışmalarına destek vermektedir. iDisplay, Dünya genelinde başta Türkiye olmak üzere, KKTC, Türkmenistan, Irak, Azerbaycan, Almanya, İspanya, Fransa, Rusya, Ukrayna, Belarus, Makedonya, Fas ve Kazakistan, gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. 2017 yılı ile birlikte Cezayir ve Suudi Arabistan’daki prestijli projelerdede sistem kurulum hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x