IDISPLAY LED EKRAN SISTEMLERI


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
Uygulanacak projeye göre özellikleri değişmekle birlikte temel olarak LED ekran sistemleri; özel üretilmiş, dışı kaplı kaliteli ledlerin (diyot) RGB (kırmızı, yeşil ve mavi) renklerin bir araya gelmesinden oluşmaktadır, yine uygulamaya göre değişen sayı, özellik ve formatlarla yerleştirilmesi ile oluşan, teknolojileri itibariyle büyük ebatlı ekranların üretiminde tercih edilen görüntü sistemleridir.  LED Ekran Sistemleri iç mekan (Indoor) ve dış mekan (Outdoor) olarak iki ayrı gruba ayrılmaktadır.

LED Ekran sistemleri birçok açıdan oldukça avantajlıdır:
- Gün ışığında daha verimli çalışır;
- Dış hava koşullarına dayanıklıdır;
- Modüler yapıları sayesinde istenilen boyut ve ebatta üretilebilir.

Geliştirilmiş bütünleşik yapıları sayesinde tamamen homojen görüntü vermektedirler. Ekoenerji modu ile de enerji tüketiminin çok düşük seviyelere çekilmesine olanak sağlarlar.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital görüntüleme çözümlerini, güncel teknolojiyi kullanarak ihtiyaca göre özelleştirilmiş formlarda tedarik edip projelendirilerek kurulumunu yapan bir sistem entegratörüdür. Tescilli markası iSpot ile özel tasarımlı bilgilendirme ve yönlendirme ekran çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır. Endüstriyel ekranlar üzerindeki dahili playerda çalışan PlatPlay isimli Digital Signage yazılımı ile yurt içi ve yurt dışında pek çok kurumun, marka ve kurumsal iletişim çalışmalarına destek vermektedir. iDisplay, Dünya genelinde başta Türkiye olmak üzere, KKTC, Türkmenistan, Irak, Azerbaycan, Almanya, İspanya, Fransa, Rusya, Ukrayna, Belarus, Makedonya, Fas ve Kazakistan, gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. 2017 yılı ile birlikte Cezayir ve Suudi Arabistan’daki prestijli projelerdede sistem kurulum hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x