IDISPLAY TOPLANTI BILGILENDIRME VE REZERVASYON SISTEMLERI


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
Toplantı Odası Bilgilendirme Sistemleri, ortak kullanım alanlarındaki odaların isimlerini, yapılacak olan etkinlik, uygulama ve programları duyurmak için kullanılan yönlendirme ve bilgilendirme çözümüdür.

Kurumların kullandıkları sistem ile rahatlıkla entegre olan yazılım ve gösterilen içerikler sayesinde avantaj elde edilmektedir. Toplantı Odası çözümleri, günlük toplantı odası kullanım bilgilerinin görüntülenmesiyle planlı, konforlu ve kesintisiz bir çalışma ortamı sunuyor. Ekranlarla birlikte devreye alınan Toplantı Yönetim Sistemi ile birlikte hangi departmanın ne zaman, kaç toplantısı olduğu ve benzeri bilgilerinin aylık raporlanması ve takibi iDisplay tarafından sağlanabilmektedir.

- Outlook ve Exchange programlarıyla entegre çalışabilir,
- Kolay kullanımlı bir mobil ara yüzden yönetilebilir,
- Kurum kimliğine uygun zengin içerik yayını ile marka imajına olumlu etki sağlar.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital görüntüleme çözümlerini, güncel teknolojiyi kullanarak ihtiyaca göre özelleştirilmiş formlarda tedarik edip projelendirilerek kurulumunu yapan bir sistem entegratörüdür. Tescilli markası iSpot ile özel tasarımlı bilgilendirme ve yönlendirme ekran çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır. Endüstriyel ekranlar üzerindeki dahili playerda çalışan PlatPlay isimli Digital Signage yazılımı ile yurt içi ve yurt dışında pek çok kurumun, marka ve kurumsal iletişim çalışmalarına destek vermektedir. iDisplay, Dünya genelinde başta Türkiye olmak üzere, KKTC, Türkmenistan, Irak, Azerbaycan, Almanya, İspanya, Fransa, Rusya, Ukrayna, Belarus, Makedonya, Fas ve Kazakistan, gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. 2017 yılı ile birlikte Cezayir ve Suudi Arabistan’daki prestijli projelerdede sistem kurulum hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x