IDISPLAY TOPLANTI/KONFERANS KABLOLU-KABLOSUZ GÖRÜNTÜ AKTARIM ÇÖZÜMLERI


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
Kablosuz Görüntü Aktarım Sistemi ClickShare, toplantı katılımcılarının merkezi toplantı odası ekranında içerik paylaşmasına olanak tanıyan Barco'nun kablosuz sunum sistemidir.
Bir tuşla, dizüstü bilgisayarınızın, tabletinizin veya akıllı telefonunuzun içeriği büyük ekranda görüntülenir. Sonuç, tüm katılımcıların karar verme sürecinde daha yoğun bir şekilde yer almasıdır. Aşırı basitliği eşsiz bir kullanıcı deneyimi ile birleştiren ClickShare'i kullanan herkes hemen sisteme adapte olur.
Kablolu olarak görüntü aktarımı talep eden kullanıcılar ise, altyapı için mutlaka belirli testleri geçmiş ve sertifikasyonlarını tamamlamış görüntü kablolarını kullanmalı, sahaya uygun malzeme seçimi yapılmalıdır. Bu yüzden de AV sektöründe kendini kanıtlamış, güvenilir markalar tercih edilmelidir.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital görüntüleme çözümlerini, güncel teknolojiyi kullanarak ihtiyaca göre özelleştirilmiş formlarda tedarik edip projelendirilerek kurulumunu yapan bir sistem entegratörüdür. Tescilli markası iSpot ile özel tasarımlı bilgilendirme ve yönlendirme ekran çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır. Endüstriyel ekranlar üzerindeki dahili playerda çalışan PlatPlay isimli Digital Signage yazılımı ile yurt içi ve yurt dışında pek çok kurumun, marka ve kurumsal iletişim çalışmalarına destek vermektedir. iDisplay, Dünya genelinde başta Türkiye olmak üzere, KKTC, Türkmenistan, Irak, Azerbaycan, Almanya, İspanya, Fransa, Rusya, Ukrayna, Belarus, Makedonya, Fas ve Kazakistan, gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. 2017 yılı ile birlikte Cezayir ve Suudi Arabistan’daki prestijli projelerdede sistem kurulum hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x