IDISPLAY TOPLANTI/KONFERANS PROJEKSİYON, EKRAN VE SES SİSTEMLERİ


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
Toplantı odalarının kullanım amacı, boyutu, masa yapısı ve farklı mimari özelliklerine odada kullanılması gereken dijital ekipmanların seçimi oldukça önem arz etmektedir.

Kullanıcının en kusursuz toplantı deneyimini yaşaması için ofis ortamında kullanım için üretilmiş, profesyonel ekranlar, profesyonel tip projeksiyonlar ve ses sistemleri proje aşamasında veya proje süresi sonrasında seçilip, montajlanabilmektedir.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital görüntüleme çözümlerini, güncel teknolojiyi kullanarak ihtiyaca göre özelleştirilmiş formlarda tedarik edip projelendirilerek kurulumunu yapan bir sistem entegratörüdür. Tescilli markası iSpot ile özel tasarımlı bilgilendirme ve yönlendirme ekran çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır. Endüstriyel ekranlar üzerindeki dahili playerda çalışan PlatPlay isimli Digital Signage yazılımı ile yurt içi ve yurt dışında pek çok kurumun, marka ve kurumsal iletişim çalışmalarına destek vermektedir. iDisplay, Dünya genelinde başta Türkiye olmak üzere, KKTC, Türkmenistan, Irak, Azerbaycan, Almanya, İspanya, Fransa, Rusya, Ukrayna, Belarus, Makedonya, Fas ve Kazakistan, gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. 2017 yılı ile birlikte Cezayir ve Suudi Arabistan’daki prestijli projelerdede sistem kurulum hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x