IDISPLAY TOPLANTI/KONFERANS TOPLANTI MASASI BAĞLANTI VE EKİPMAN ÇÖZÜMLERİ


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
Toplantı odalarındaki kablo karışıklığı ve görsel bozuklukları gidermek için kullanılan masa bağlantı kutuları ve ekipmanları, toplantı odalarının hem kullanım verimliliğini arttırmakta hem de toplantı odalarını görsel olarak düzenli bir görüntüye kavuşturmaktadır.
Bu masa bağlantı kutuları, farklı boy ve renklerde olabildiği gibi, iç yapıları da istenildiği gibi modüler şekilde tasarlanabilmektedir. Elektrik, data, HDMI, VGA vb. Bağlantı tipleri için birbirinden farklı tasarım ve fonksiyonda çözümler mevcuttur.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital görüntüleme çözümlerini, güncel teknolojiyi kullanarak ihtiyaca göre özelleştirilmiş formlarda tedarik edip projelendirilerek kurulumunu yapan bir sistem entegratörüdür. Tescilli markası iSpot ile özel tasarımlı bilgilendirme ve yönlendirme ekran çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır. Endüstriyel ekranlar üzerindeki dahili playerda çalışan PlatPlay isimli Digital Signage yazılımı ile yurt içi ve yurt dışında pek çok kurumun, marka ve kurumsal iletişim çalışmalarına destek vermektedir. iDisplay, Dünya genelinde başta Türkiye olmak üzere, KKTC, Türkmenistan, Irak, Azerbaycan, Almanya, İspanya, Fransa, Rusya, Ukrayna, Belarus, Makedonya, Fas ve Kazakistan, gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. 2017 yılı ile birlikte Cezayir ve Suudi Arabistan’daki prestijli projelerdede sistem kurulum hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x