IDISPLAY VIDEO WALL EKRAN SISTEMLERI


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
Video Wall, birden fazla endüstriyel ekranın bir araya gelmesiyle oluşturulan çoklu ekran bütünüdür.
Uzun süreli kullanıma uygun bu profesyonel ekranlar, çeşitli matrislerde ve istenen konfigürasyonlarda bir araya getirilerek hareketli dizayn ve kurgular ile teknolojik tasarımlara dönüştürülür.
Video Wall çözümlerinde dünya genelinde kabul görmüş en büyük ekran üreticileri ile birlikte yol alan ve sistem entegratörü olarak çözümler sunan iDisplay; projelerinde, danışmanlık sürecinden başlayarak montaj, sistem kurulum, eğitim, içerik yönetimi ve teknik destek hizmetleri ile entegre çalışarak projeleri anahtar teslim olarak müşterilerine sunmaktadır.

Video Wall çözümlerinde kullanılan ekranların özellikleri;
Kurumsal Hizmete tabi uzun garanti süreli;
Donanım seviyesinde uzaktan yönetilebilen,
Yüksek çözünürlüklü ve parlak,
50.000 saatlik kullanım ömrü olan ekranlardır.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital görüntüleme çözümlerini, güncel teknolojiyi kullanarak ihtiyaca göre özelleştirilmiş formlarda tedarik edip projelendirilerek kurulumunu yapan bir sistem entegratörüdür. Tescilli markası iSpot ile özel tasarımlı bilgilendirme ve yönlendirme ekran çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır. Endüstriyel ekranlar üzerindeki dahili playerda çalışan PlatPlay isimli Digital Signage yazılımı ile yurt içi ve yurt dışında pek çok kurumun, marka ve kurumsal iletişim çalışmalarına destek vermektedir. iDisplay, Dünya genelinde başta Türkiye olmak üzere, KKTC, Türkmenistan, Irak, Azerbaycan, Almanya, İspanya, Fransa, Rusya, Ukrayna, Belarus, Makedonya, Fas ve Kazakistan, gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. 2017 yılı ile birlikte Cezayir ve Suudi Arabistan’daki prestijli projelerdede sistem kurulum hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x