LIEBHERR WTEES VINIDOR 2053 ŞARAP DOLABI


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
İki veya üç ısı bölmeli Vinidor modellerinde değişik şaraplar istenilen içme ısılarında saklanabilir. Her bir şarap bölümü birbirinden bağımsız olarak +5 ve +20 derece arası ayarlanabilir ve böylece kullanımda tamamen özgürlük tanır.

Böylece 3 ısı bölmeli bir cihazda kırmızı şaraplar, beyaz şaraplar ve şampanya en doğru içme ısılarında saklanabilir. Ayrıca şarapların uzun süreli saklanmasında da bu cihaz mükemmel iklim şartlarını sağlamaktadır. Şarap bölmelerinin farklı ebatlarından ve ısının isteğe göre ayarlnabilirliğinden bu cihazlar her türlü şarap çeşidine uygundur.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Vektör Ev Aletleri kurulduğu yıldan bu güne kadar mutlu müşteriler için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan firmamız, sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımları atan firma olmuştur.Kuruluşundan bu güne firmamız ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x