X

BİEN YENİLENEN VİZYONU VE MİSYONUYLA WEB SİTELERİNİ YENİLEDİ

image banner

Yeniliği ve gelişimi iş ilkesi edinen yapı sektöründeki Bien markası, geçtiğimiz yıl, üretim sürecindeki iki önemli guruba ayrı ayrı odaklanma kararı aldı. Bien Seramik ve Bien Banyo olarak iki ayrı grupta üretim yapmaya başlayan Bien, bu anlayışla web sitesini tamamen yeniledi.

Ürettiği kaliteli ürünler ile yaşama değer katan, çalışanlarına, topluma ve çevreye saygılı davranmaya dikkat eden Bien, global marka olma misyonuyla web sitesini yeniledi. Tüketicilerin pratik ve hızlı kullanmasını sağlamayı amaçlayan tasarımı ile yenilenen çatı web sitesinin adresi www.bienglobal.com oldu.

Bien markası ürün ve hizmetleriyle ilgili daha kolay bilgiye erişilebilmesi anlayışıyla Bien Seramik ve Bien Banyo’ya da özel web sitesi tasarladı. Üç web sitesi bulunan Bien’in tüm bilgileri içeren web sitesi www.bienglobal.com’a ek olarak Bien Seramik karo ürünleriyle ilgili detaylara www.bienseramik.com.tr sitesi adresinden, Bien Banyo ürünlerine ise www.bienbanyo.com.tr web sitesi adresinden ulaşılabilecek.

PROFESYONELLERE ÖZEL BÖLÜM

Mobil uyumlu hale getirilen Bien’in yeni web sitelerinde ürün görüntüleri ve ürün bilgisi içerikleri detaylandırılarak kullanımı daha kolay hale getirildi. Bu çalışmalar doğrultusunda, Bien markası için tamamen güncellenen yeni web sitelerinde öncelikli olarak tasarım ve işlevselliğe önem verildi.

Ayrıca siteye eklenen profesyoneller bölümüne üye olunarak Bien ürünlerinin tasarımlarının tasarım aşamasındaki detaylarına ve taslak çizimlere ulaşılabilecek.

Tamamen mobil uyumlu, ürünlerin görüntü ve bilgilerinin geliştirildiği yeni web sitelerinde, kullanıcıların daha iyi bir deneyim yaşayabilmesi adına çağdaş ve yepyeni özellikler mevcut.