X

Dış aydınlatmaya minimal bir dokunuş: Goccia CLOCK

image banner


LAMP 83’ün çok uzun süredir Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği Goccia’nın yeni serisi CLOCK, dış mekan aydınlatmasında İtalyan tasarımı, fonksiyonelliği ve farklı ışık efektleri ile hizmetinizde… İtalyan Goccia, yeni bahçe spotu serisi CLOCK ile dış mekanlara, minimal tasarımın estetiğini taşıyor. CLOCK, küçük gövdesinden çıkan güçlü ışığıyla dış aydınlatmada tek başına yeterli olurken, bahçe duvarlarına ve zeminlerine sağladığı mükemmel uyumla da dikkat çekiyor.

      

Gövdesi ve kolu, birinci sınıf alüminyum alaşımdan üretilen ve sadece 36mm olan genişliğiyle kendini gizleyip, güçlü ışığıyla fark edilen CLOCK, iki farklı çapta (80 - 120mm) üç ayrı açı seçeneğiyle (12°- 40°- 90°) sunuluyor. Yere 10 cm. yükseklikte olacak şekilde bir kol üzerinde zemine kolayca monte edilebilen CLOCK, spotun dikey ve bağlantı kolunun da yatay eksende ± 40° hareket edebilmesiyle, ışık efektinin istenilen yönde ve yoğunlukta elde edilmesine olanak tanıyor.

Seride, son teknoloji ürünü, 4 ve 10W gücünde LED ışık kaynakları kullanılıyor.

IP 67 ve IK08 koruma seviyesine sahip CLOCK, en zorlu hava şartlarına veya darbelere karşı uzun yıllar boyunca dayanabiliyor.

CLOCK ürün ailesi; peyzaj uygulamaları, bahçeler, parklar, koridorlar, yürüyüş yolları gibi alanlarda kullanılabilir.