V-ZUG ADORA SL


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
Üstün SteamFinish sistemi, Adora’yı, tüm bulaşıklarınızı -buharı kullanarak- lekesiz temizlik ve
göz alıcı parlaklıkla yıkayan ilk bulaşık makinesi yapmaktadır. SteamFinish’in verimliliği bağımsız bir İsviçre test kuruluşu olan Veritas tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Adora günlük bulaşıkları sadece 45 dakikada tertemiz bir şekilde yıkayan ilk bulaşık makinesidir.

Zaman çok önemli olduğunda, Adora SL Sprint programı sadece 19 dakikada bulaşıkları yıkar. Bununla birlikte normal, kısa ve yoğun programları da pazardaki en hızlı programlar arasında yer alır.

Bulaşık makinesi zamandan tasarruf sağlar ve elde yıkamadan çok daha verimli ve çevrecidir. Elde yıkamak yaklaşık 40 litre su tüketirken, Adora SL otomatik programda sadece 7 litre su ve 0.8 kWh enerji harcarsınız.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Vektör Ev Aletleri kurulduğu yıldan bu güne kadar mutlu müşteriler için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan firmamız, sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımları atan firma olmuştur.Kuruluşundan bu güne firmamız ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x