V-ZUG ADORA SLQ WP


Firmadan Talepte Bulun
Gönder
Tüm zamanların en ekolojik çamaşır makinesi Adora SLQ WP’dir. Yenilikçi ısı pompası teknolojisi serisinin en üst sırasında yer alan Adora SLQ WP, enerji tüketimi konusunda yepyeni standartlar oluşturmakta ve her bir yıkamada çevrenin korunmasına inanılmaz bir katkı sağlamaktadır.
Faydalar Enerji tüketimi, sıradan çamaşır makineleri ile kıyaslandığında yaklaşık olarak %55 daha düşüktür. Bu durum, yeni Adora SLQ WP’yi hem çevreyi hem de bütçenizi koruyan en verimli çamaşır makinesi haline getirmektedir.

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma Bilgileri

Firma detaylarını görebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Vektör Ev Aletleri kurulduğu yıldan bu güne kadar mutlu müşteriler için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan firmamız, sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımları atan firma olmuştur.Kuruluşundan bu güne firmamız ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. x