X

MIMARSIV, mimarlık sektörüne hizmet veren çok katmanlı bir iletişim şirketidir. Kurucu ortakları Aslı SEKMEN ve İlkay  ÖNGÜN'dür.

mimarsiv.com mimar ve iç mimarlara seçkin bir malzeme portföyü sunarken, mimarlık dünyasının keyifli alanlarına dokunan özgün bir platform. Global editörler dünyadan farklı mimarlık yapıları ile ilgili yazılar yazıyor, mimar ve iç mimarlarla röportajlar yapılıyor, danışman makaleleri alanında uzman isimlerin elinden çıkıyor ve sosyal medya alanları dinamik bir vizyon sunuyor.

MIMARSIV, mimari malzeme markalarına, ürün odaklı bir iletişim stratejisi çerçevesinde, içerik ve konsept üretiyor ve bunu mimari buluşmalar, workshoplar, lansmanlar gibi farklı ölçekte kurgularla yapıyor. Özgün etkinlikler MIMARSIV'in sektörde öncü olduğu bir alan.

MIMARSIV 2016 yılından beri, her yıl Mart ayında büyük mimarlık etkinliği MIMARSIV Selection'ı düzenliyor. Bu etkinlikler mimar-malzeme buluşmasını farklı bir boyuta taşırken, mimarların sıra dışı sahne sohbetleriyle fikir ve birikimlerin konuşulduğu, farklı içerikte sergilerle disiplinler arası etkileşimin yaşandığı ortamlar yaratıyor. Keyifli network ortamı, ikramları, akşam partileri ile mimarlık dünyasının merakla beklediği MIMARSIV Selection her sene sürprizleri ve gelişen içeriği ile titizlikle hazırlanıyor.

ArchIST Awards for Interior Design 2018 yılında ilk defa  düzenlenen ve yılda bir periyotta devam edecek olan iç mimarlık yarışması. Her sene farklı bir temada gerçekleşecek yarışmaya paralel bir de iç mimarlık sergisi düzenleniyor. MIMARSIV farklı markaların düzenlediği yarışmalara da danışmanlık hizmeti vermektedir.