X

MIMARSIV, mimarlık sektörüne hizmet veren çok katmanlı bir iletişim şirketidir. Kurucu ortakları Aslı SEKMEN ve İlkay  ÖNGÜN'dür.

mimarsiv.com mimar ve iç mimarlara seçkin bir malzeme portföyü sunarken, mimarlık dünyasının keyifli alanlarına dokunan özgün bir platform. Global editörler global mimarlık dünyası ile ilgili yazılar yazıyor, mimar ve iç mimarlarla röportajlar yapılıyor, tasarım markalarının ardındaki isimler hikayelerini paylaşıyor ve sosyal medya alanları dinamik bir vizyon sunuyor.

MIMARSIV, mimari malzeme markalarına, ürün odaklı bir iletişim stratejisi çerçevesinde, içerik ve konsept üretiyor ve bunu mimari buluşmalar, workshoplar, lansmanlar gibi farklı ölçekte kurgularla yapıyor. Özgün etkinlikler MIMARSIV'in sektörde öncü olduğu bir alan.

MIMARSIV 2016 yılından beri, her yıl Mart ayında büyük mimarlık etkinliği MIMARSIV Selection'ı düzenliyor. Bu etkinlikler mimar-malzeme buluşmasını farklı bir boyuta taşırken, mimarların sıra dışı sahne sohbetleriyle fikir ve birikimlerin konuşulduğu, farklı içerikte sergilerle disiplinler arası etkileşimin yaşandığı ortamlar yaratıyor. Keyifli network ortamı, ikramları, akşam partileri ile mimarlık dünyasının merakla beklediği MIMARSIV Selection her sene sürprizleri ve gelişen içeriği ile titizlikle hazırlanıyor.

ARCHIST Awards for Interior Design 2018'den beri her sene düzenlenen Türkiye'nin iç mimarlık yarışmasıdır. Her sene yarışmaya paralel iç mimarlık sergisi düzenlenmektedir. 

At last, you can likewise wager on Jeopardy simply by setting an amicable bet at your neighborhood bar or in your lounge room with your pals watching the show. The simplest method to do this is to discover two others who need to wager on the show. Every one of you backs a candidate of your decision; the champ brings home all the glory. Another choice is to discover a bonushalls.com/bonus/500-bonus-casino/ or a web sportsbook tolerating activity on the contenders. These are prop wagers, and they're not generally accessible. Yet, when a player begins seeing bizarre accomplishment on Jeopardy, a few books, as Bovada, will offer activity on how long a contender will last or how much cash he'll win.

MIMARSIV farklı markaların düzenlediği, profesyonel ve öğrenci yarışmalarına danışmanlık ve koordinasyon hizmeti vermektedir.

MIMARSIV IstanbulSMD (Istanbul Serbest Mimarlar Derneği), TSMD (Türk Serbest Mimarlar Derneği), BCCT (İngiliz Ticaret Odası) ve CCIFT (Fransız Ticaret Odası) ile çalışmaktadır.